ARA
0216 347 67 65

İspanya Turları

İspanya turları ile İspanya'yı keşfetmek

 Futbolun, tarihin, flamenko'nun, gaudinin, dali'nin ülkesi İspanya. Endülüs tarihi'nin beşiği denizi ve muhteşem kumsalları ve kültür hazineleri ile keşfedilmeyi bekliyor. Yılın her ayında yumuşak akdeniz iklimi nin yaşandığı ülke yılda 60 milyondan fazla turisti ağırlıyor. 

Başkent Madrid, Barselona, Malaga, Cordoba, Granada, Sevilla, Valencia gibi Dünyada ün yapmış şehirleri dışında bir çok kültürel hazineyi barındıran ve keşfedilmeyi bekleyen küçük şehirleri  bulunan ülke ülkemizdende senede 100 binden fazla turisti çekmeyi başarıyor.

İspanya turları ise bu ülkeyi keşfetmeniz için bir çok fırsatı size paket halinde sunuyor. Profesyonel bir rehber eşliğinde yapacağınız İspanya turunda kadim tarihi, mimarisi, yaşam tarzı hakkında bir çok bilgi edenecek ve bu muhteşem kültüre hayran kalıcaksınız.

İspanya, güçlü kültürünü ve rengarenk yaşam tarzını koruyan bir ülke. Her ne kadar ülkenin resmi dile İspanyolca olsa bile İspanyolların hepsi aynı dili konuşmuyor. Örneğin Barselona da katalanca, Bilboa da olanlar ise Baskça ve kuzey de Galiçya bölgesinde ise Galiçya dili konuşulmaktadır.

İspanya turlarınızda program yaparken mutlaka Siesta gerçeğine dikkat edin. İspanyollar öğle sıcağında yani 12.00 -16.00 saatleri arasında çalışmazlar. Siesta denilen bu gün yarısı mola hala ülkede uygulanan bir gelenek.

Farklı bir kültürü, birbirinden lezzetli tapas çeşitlerini, Paella yı, muhteşem mimariyi görmek yaşamak istiyorsanız ispanya turu sizleri bekliyor.


Bizi Takip Edin


Adres : Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Çamlıoğlu Apt. No: 79 D: 19 Kadıköy / İstanbul
Telefon : +90 (216) 347 67 65 pbx
Faks : +90 (216) 347 67 65
E-Mail : info@tumtatilturlari.com
Copyright © 2017 Tüm hakları saklıdır. Bu site Gezigen turizm kuruluşudur